Známý internetový bazar pro rodinyMezi další známé internetové bazary patří Mimibazar, který se – jak už jeho název napovídá – zaměřuje zejména na širokou nabídku zboží pro miminka a pro děti. Kromě toho na něm ale najdeme také spoustu zboží pro dospělé a nakoupit se zde dají i kvalitní potraviny. Celková nabídka zboží na Mimibazaru je velmi rozsáhlá a dají se zde nakoupit i velmi kvalitní a pěkné kousky. Samostatnou kapitolou jsou pak různá diskusní fóra, fotogalerie a další funkce, které zde uživatelé tohoto serveru používají. Populární, ale spíše v negativním slova smyslu, jsou např. recepty, které si zde uživatelky vyměňují nebo styl komunikace plný zdrobnělin a smajlíků, kterými je Mimibazar poměrně typický.

eMimino je portál pro všechny maminky. Portál Jobs.cz nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů.Další bazary na internetu v češtině

Aukro a Mimibazar jsou určitě nejznámější, ale nejsou to jediné internetové bazary u nás. Představíme si ještě pár dalších českých internetových bazarů, ve kterých můžeme prodávat a nakupovat různé zboží.

Sbazar – velký internetový bazar, který patří pod portál Seznam.cz. Sbazar je místo, kde můžeme svoje inzeráty umístit zcela zdarma a dá se zde koupit nebo prodat téměř cokoliv. Pro větší přehlednost jsou všechny inzeráty seřazeny do dvanácti hlavních kategorií – Auto-moto, Dětský bazar, Dům, byt a zahrada, Elektro a počítače, Hudba, knihy, hry a zábava, Nemovitosti, Oblečení, obuv a doplňky, Služby, Sport, Starožitnosti, hobby a umění, Zdraví a krása a poslední kategorií jsou Zvířata. Sbazar má poměrně jednoduchou grafiku a vyhledávat v něm můžeme mimo jiné podle města či PSČ, případně podle požadované ceny. Sbazar na internetu najdeme na adrese www.sbazar.cz.

Bazar.cz – bazar, který patří mezi ty největší v České republice. I díky snadno zapamatovatelné doméně www.bazar.cz je tento internetový bazar jedním z nejnavštěvovanějších a můžeme si tak na něm vybírat z velmi pestré palety zboží. V bazaru je už více než 200 000 inzerátů a každý den se objevuje spousta nového zboží. Jednotlivé inzeráty jsou rozděleny do 1200 různých kategorií a filtrovat je můžeme i podle regionu nebo nejvyšší a nejnižší ceny. Součástí bazaru jsou i čtyři samostatné specializované servery – první z nich se zaměřuje na automobily, druhý na motorky, třetí na práci a poslední na prodej a pronájem bytů a domů.

Bazoš – mimořádně rozsáhlý internetový bazar s nabídkou více než 700 tisíc inzerátů. Kromě klasických věcí, jako je oblečení, elektronika nebo nábytek zde můžete koupit nebo prodat také vstupenky na různé akce, nabízet různé služby (např. doučování) a nabídnout nebo sehnat třeba novou práci či brigádu. Bazoš má velmi jednoduché a přehledné grafické zpracování a najdeme jej pod odkazem www.bazos.cz. Kromě České republiky má Bazoš také svoje slovenské, rakouské a německé stránky.

Největší zahraniční bazary na internetu

Na českých internetových bazarech je sice k dostání spousta věcí, ale přece jenom zde neseženeme úplně všechno. Pokud si z nabídky českých bazarů nemůžeme vybrat a chceme mít ještě větší výběr, můžeme se poohlédnout po některém ze zahraničních bazarů. Kromě eBaye, který je světovou jedničkou, se ale v posledních letech čím dál více prosazují např. asijské bazary, které nabízejí např. vysoce kvalitní a levnou elektroniku, jež u nás není k dostání. Velmi často navíc posílají zboží s nulovým poštovným a tak se takový nákup často hodně vyplatí. Které zahraniční internetové bazary patří k těm největším a nejlepším?


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!